Онфлер… Це місце, де Парижани люблять приїхати. І це не дуже ледачий для них, щоб отримати тут протягом двох годин.

Вони люблять бродити по вулицях зі своїми незмінними сателітами-собаками, піти в художню галерею, яка більш ніж пекарня.

Ну а потім не забудьте посидіти в улюбленому ресторані з видом на старий порт.

Старий порт Онфлер є хорошим в будь-яку погоду, в будь-який час року. Ось де ви хочете, якщо не пензлем взяти в руки, то камера, і ловити ці роздуми у воді.

З цього порту відправився в вітрило французький лейтенант Champlain встановити канадські Квебек, щоб дати новий світ французької культури. Але відчуття, що все було вчора…


Мальовнича гавань-середньовічна Церква Св. Стефан, де знаходиться музей старої Онфлер. Серед туристів користується дерев'яна церква Святого Миколая. Катерина (XV ст.). Він нагадує корабель, як його побудували місцеві суднобудівники. Дзвіниця цієї церкви була перевезена на головну площу міста в XX ст. У Онфлер на верхній вулиці в будинку 119 є музей ексцентричний письменник Альфонс Ale, [у цій будівлі належить його батько, фармацевт, він народився і жив протягом двадцяти одного року. А з іншого боку тієї ж вулиці (в будинку 122) знаходиться будинок-музей не менш ексцентричний "композитор музики" Ерік Саті, який народився і провів частину свого дитинства-тут. [Ці дві відомі друзі і не менш різкі мовою рідної Нормандії не тільки прославляли місто за фактом його народження, а й багато разів звернулися до своїх рідних місць у своїй творчості. Сьогодні, Onfløre має кілька пам'ятників, як Саті і Алла.

Добавить комментарий