Найбільш відвідуваний місце Нормандія-Мон-Сан-Мішель-гора Святого Михайла-невеликий скелястий острів, перетворився на острів-фортеця.

Острів є єдиним населеним з трьох гранітних утворень затоки Сен-Мішель (Mont-Saint-Michel, Tommlen і Mont Dole). Місто на острові існує з 8-го століття. В даний час існує лише кілька десятків мешканців і мільйони туристів на рік.

 Мон-Сен-Мішель завжди славилася своїми припливами-різниця між найвищим і найменшим рівнями моря досягає рекордного розміру в 15 метрів. Море при низькій течії відходить від берега на 15-20 кілометрів, а потім повертається.

Відливи в бухті завжди починаються як щось несподіване: ще недавно скрізь, де ви дивитеся, плеснув море, як вже скрізь пісок впав. Це пісок здається досить нешкідливим, поки не спуститися на його зрадницькі нестаціонарних, все в калюжах з знову відступають поверхню води.

У 1879 була побудована гребля, на якій люди тепер можуть ходити і їздити на автомобілі, незалежно від припливу. Але навіть сьогодні паломники з усього світу воліють проходити шлях до Сан-Мішель на ноги, босоніж, а вода не наблизилася до стін фортеці.

Добавить комментарий